"Rozhlas i světla, závada smetla? Opravíme ihned."


Naše firma má hlavní sídlo v Kardašově Řečici, menším městě v jižních Čechách u Jindřichova Hradce.

Akční rádius naší působnosti ale přesahuje hranice JČ kraje. Instalujeme a opravujeme rozhlasy a veřejná osvětlení na Jindřichohradecku, Českobudějovicku, Táborsku, Pelhřimovsku, Jihlavsku či Znojemsku.

Všechny naše činnosti publikované na tomto webu jsou soustředěny do dvou středisek a to v Kardašově Řečici (středisko 01 - pro Jihočeský kraj) a v Jemnici u Moravských Budějovic (středisko 02 - pro Moravu).

Se soukromým podnikáním jsme začali už na sklonku roku 1991. Od této doby je předmětem naší činnosti zejména spotřební a speciální elektronika a činnost v oboru telekomunikací a to nejen pro občanskou sféru, ale i pro městské a obecní úřady, firmy a instituce. Za dobu zhruba 20 let praxe se mezi naše klienty zařadili jak zákazníci z řad běžných občanů, tak i firmy, státní a samosprávné orgány a organizace. Protože jsme firma menší, můžeme reagovat na poptávku služeb velice rychle a hlavně spolehlivě. Proto nás zákazníci často vyhledávají.

 

 
 

František Beneš je i soudním znalcem v oborech ekonomika a elektronika, specializace: obrazová, zvuková a sdělovací technika

© 2020    

počítadlo.abz.cz